Hakkımızda

Faaliyetlerine 2004 yılında İstanbul Güngören de baslayan fırmamız kendını sureklı bır sekılde gelıstırırek hizmet verdıgı sektorlere  hala ılk gün ki heyecanı ile hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Bünyemizde bulunan alanında uzman ve dinamik ekibimiz,  müşteri memnuniyetini esas alarak firmanızın ve markanızın ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun çözüm ortaklığını sunmaktadır.

Hizmet ve ürün yelpazemizi gelen talepler doğrultusunda genişleterek en kaliteli ve en yüksek performanslı üretimleri gercekleştirmekteyiz.

400 m2 kapalı alanda son teknoloji lazer kesim makinalarımızla hizmet veren firmamız, müşterilerine göstermiş olduğu kaliteli hizmeti, ekonomik çözümler ve zamanında teslimat ile bütünleştirmektedir.

Firmamız aynı zaman da siz degerli musterılerımıze daha iyi hizmet vermek icin sertıfakasına sahip oldugu kurumlar tarafından duzenlı olarak denetlenmektedır.

Müşteri memnuniyetinin önemli olduğunu bilen EMRAH LAZERsüreklilik için önce kalite felsefesi ile çalışmalarını sürdürmekte ve içinde bulunduğu sektörde her zaman kaliteyi arttırmayı hedefleyerek, sizlere hizmet sunmaya zevk ve heyecanla devam etmektedir.


 

Misyonumuz
İmalat ve lazer alanında her türlü yapı ve tesisin proje hizmetlerini yetkin insan gücü ve teknolojik altyapı ile müşterilerimizin isteklerini hızlı ekonomik ve kaliteli bir şekilde karşılayarak gerçekleştirmek ve süreç dahilinde bilimsel ve teknolojik çözümler üretmektir. 

 
Vizyonumuz
Amacımız; Yurtiçinde katma değerli çözümler oluşturup, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci derecede tercih edilen, sektöründe uzmanlaşmış bir şirket olmak.


Niçin EMRAH LAZER ?
• Kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışı;
• Bilgi birikimi yüksek teknik ekip ve destek;
• Güvenilir dürüst bir yaklaşım;
• Çözüm ortaklığı ve proje üretimi;
• Zamanında teslimat;
• Yüksek Müşteri Memnuniyeti.